Contactgegevens personeel

Directie

John Hausmans - rector
j.hausmans@stichtinglvo.nl

Belinda Westera - conrector
b.westera@stichtinglvo.nl

Dave Vraets - conrector
d.vraets@stichtinglvo.nl

Leerlingcoördinatoren

Petra Meuwissen-Smits - Leerlingcoördinator jaar 1
p.smits@stichtinglvo.nl

Angelo Harings - Leerlingcoördinator jaar 2
a.harings@stichtinglvo.nl

Rick Grond - Leerlingcoördinator 3+4 vmbo/mavo
r.grond@stichtinglvo.nl

Imke Lemmelijn - Leerlingcoördinator 3 havo, 3+4 vwo
i.lemmelijn@stichtinglvo.nl

Wendy van der Molen - Leerlingcoördinator 4+5 havo
w.vandermolen@stichtinglvo.nl

Manon Bogman - Leerlingcoördinator 5+6 vwo
m.bogman@stichtinglvo.nl

Ondersteuningsteam

Eva Brauers - ondersteuningscoördinator
e.brauers@stichtinglvo.nl

Angelo Harings - coördinator meer- en hoogbegaafdheid
a.harings@stichtinglvo.nl

Marcia Weusten - dyslexiecoördinator
m.weusten@stichtinglvo.nl

Decanen

Valerie Aussems
v.aussems@stichtinglvo.nl

Justine Vaassen 
j.vaassen@stichtinglvo.nl

Karlien Souren
k.souren@stichtinglvo.nl

Valerie de la Court 
v.delacourt@stichtinglvo.nl

Vertrouwenspersonen

Sven Nicolaije
s.nicolaije@stichtinglvo.nl

Marij Wijnands
m.wijnands@stichtinglvo.nl

Anti-pestcoördinator

Monique van den Broek 
m.vandenbroek@stichtinglvo.nl

Examenbureau

Joost Austen
j.austen@stichtinglvo.nl

Dunja Winands-Smeets
d.winands@stichtinglvo.nl

Erik Ziellemans
e.ziellemans@stichtinglvo.nl

Docenten

Naam Vak Afkorting E-mail
Adriaans, Eveline Kunst ADE41 e.adriaans@stichtinglvo.nl
Arets-Arentsen, Nicole Muziek ARN41 n.arets@stichtinglvo.nl
Aussems, Valerie Bedrijfseconomie AUV41 v.aussems@stichtinglvo.nl
Austen, Joost Engels/FLE/Grieks AUJ41 j.austen@stichtinglvo.nl
Bastin, Frans Wiskunde BFR41 f.bastin@stichtinglvo.nl
Becker, Robin Wiskunde BER41 r.becker@stichtinglvo.nl
Bemelmans, Chantal Psycholoog BEC41 c.bemelmans@stichtinglvo.nl
Berden, Luc OOP BLU41 l.berden@stichtinglvo.nl
Berg-Peschen van den, Pascalline Leerlingadministratie BEP41 p.vandenberg@stichtinglvo.nl
Beumers, Rob Lichamelijke Opvoeding ber21 r.beumers@stichtinglvo.nl
Bex, Celine OOP BCE41 c.bex@stichtinglvo.nl
Bie de, Manon Maatwerk BiM01 m.debie@stichtinglvo.nl
Bindels, Manon Stage-coördinator BiM03 m.bindels@stichtinglvo.nl
Blom, Ineke Nederlands BLI41 i.blom@stichtinglvo.nl
Bogman, Manon Lichamelijke Opvoeding BMA41 m.bogman@stichtinglvo.nl
Bosch van den-Grooten, Jill Kunst / Tekenen GRJ41 j.vandenbosch@stichtinglvo.nl
Brauers, Eva Ondersteuningsteam BRE41 e.brauers@stichtinglvo.nl
Breuls, Robin Engels/FLE/Grieks BrR02 r.breuls@stichtinglvo.nl
Broek van den, Monique Ondersteuning BMO41 m.vandenbroek@stichtinglvo.nl
Buxmann - van Vliet, Jacqueline Roostermaakster BUJ41 j.buxmann@stichtinglvo.nl
Camp op den, Lindsay Nederlands CaL01 l.opdencamp@stichtinglvo.nl
Ceulen, Ruud Biologie / NaSk1 CER41 r.ceulen@stichtinglvo.nl
Coenen, Herman Nederlands COH41 herman.coenen@stichtinglvo.nl
Coenen, Leontien Maatwerk CoL04 leontien.coenen@stichtinglvo.nl
Conings, Jef OOP ACO41 j.conings@stichtinglvo.nl
Coolen, Marius OLC / Boekenfonds COM41 m.coolen@stichtinglvo.nl
Court de la, Valerie Aardrijkskunde COV41 v.delacourt@stichtinglvo.nl
Cremers, Joyce Receptie CrJ04 j.cremers@stichtinglvo.nl
Daems, Yolanda Biologie DAY41 y.daems@stichtinglvo.nl
Daniels, Michel Ondersteuning DAM41 michel.daniels@stichtinglvo.nl
Deguelle, Guido Natuurkunde / Biologie DEG41 g.deguelle@stichtinglvo.nl
Delboeuf, Michelle Nederlands DEM11 m.delboeuf@stichtinglvo.nl
Delsing, Linda D&Pjonas DES51 l.delsing@stichtinglvo.nl
Derks, Nico Wiskunde DEN41 nico.derks@stichtinglvo.nl
Dols, Heleen Nederlands DOH03 h.dols@stichtinglvo.nl
Dols, Julienne TOA DOJ41 j.dols@stichtinglvo.nl
Doorn van, Bert Engels DOB41 b.vandoorn@stichtinglvo.nl
Droeghaag, Julie Nederlands DrJ02 j.droeghaag@stichtinglvo.nl
Engelen, Pascal Ondersteuning ICT ENP41 p.engelen@stichtinglvo.nl
Erkens, Sarika Economie ERS41 s.erkens@stichtinglvo.nl
Est van, Bennie Kwaliteitsmedewerker ESB01 b.vanest@stichtinglvo.nl
Francotte-Herben, Sandra Duits FRS41 s.francotte@stichtinglvo.nl
Franssen, Arthur Filosofie FRA01 a.franssen@stichtinglvo.nl
Frissen, Rianne Engels / FLE FRRI41 r.frissen@stichtinglvo.nl
Fumarolo, Allesandro Lichamelijke Opvoeding FUA31 a.fumarola@stichtinglvo.nl
Gerven van, Johan Maatschappijleer GEJ41 j.vangerven@stichtinglvo.nl
Grond, Rick D&P GRR41 r.grond@stichtinglvo.nl
Habets-Duijzings, Anita Financiële Administratie HAN41 a.habets@stichtinglvo.nl
Hamers, Marjo OLC HaM06 marjo.hamers@stichtinglvo.nl
Hanssen, Peter Vrijwilliger HaP07 peter.hanssen@stichtinglvo.nl
Harings, Angelo Duits HAA41 a.harings@stichtinglvo.nl
Hausmans, John Rector HaJ04 j.hausmans@stichtinglvo.nl
Hazen, David Latijn HDA41 david.hazen@stichtinglvo.nl
Hazen-Eurlings, Daniëlle Duits HAD41 d.hazen@stichtinglvo.nl
Hendriks, José Praktijkondersteunend Onderwijsassistent HJO41 j.hendriks@stichtinglvo.nl
Herber, Philona D&P/ stage-coördinator/Tekenen HEP41 p.herber@stichtinglvo.nl
Herbergs, Denise Engels/Wiskunde/Nederlands HED41 d.herbergs@stichtinglvo.nl
Heuts, Raymond Wiskunde HRA41 r.heuts@stichtinglvo.nl
Hoeksma, Antoine Beeldende Vorming HOA41 a.hoeksma@stichtinglvo.nl
Honée, Erik Geschiedenis HOE41 e.honee@stichtinglvo.nl
Houtvast, Lisanne Kunst / Beeldende Vorming HLI41 l.houtvast@stichtinglvo.nl
Jacobs, Jacqueline Engels / Nederlands JAJ41 jacqueline.jacobs@stichtinglvo.nl
Jaminon, Joey Engels JaJ12 j.jaminon@stichtinglvo.nl
Janssens, Ine Frans / Latijn JAI41 i.janssens@stichtinglvo.nl
Jongen, Cindy Engels JOC41 c.jongen@stichtinglvo.nl
Kerkhoffs-Koppen, Gaby TOA KEG41 g.kerkhoffs@stichtinglvo.nl
Kerstges, Erwin Informatica KEE41 e.kerstges@stichtinglvo.nl
Keulders, Ralf Wiskunde KER41 r.keulders@stichtinglvo.nl
Kikken, Aisha Duits KIA01 a.kikken@stichtinglvo.nl
Kleuskens, Laetitia Economie KLL01 l.kleuskens@stichtinglvo.nl
Konings, Daphne Biologie KOD41 d.konings@stichtinglvo.nl
Koytek, Michael D&P KOM02 m.koytek@stichtinglvo.nl
Kroese, Martijn Kunst / Filosofie KRM02 m.kroese@stichtinglvo.nl
Lassauw, Eric Lichamelijke Opvoeding LAE41 e.lassauw@stichtinglvo.nl
Laumen-Martens, Nicole Vrijwilliger LaN03 n.laumen@stichtinglvo.nl
Leentjens, Bart OOP LEH41 b.leentjens@stichtinglvo.nl
Lemmelijn, Imke Nederlands LEI41 i.lemmelijn@stichtinglvo.nl
Limburg, Wouter Natuurkunde LiW02 w.limburg@stichtinglvo.nl
Limpens, Harold Wiskunde LIH41 h.limpens@stichtinglvo.nl
Marcus, Ron OOP MAR41 r.marcus@stichtinglvo.nl
Marees, Erik Lichamelijke Opvoeding MAE41 e.marees@stichtinglvo.nl
Merken, Mauro Lichamelijke Opvoeding MEM41 m.merken@stichtinglvo.nl
Michielsen, Bertielle Geschiedenis MIB41 b.michielsen@stichtinglvo.nl
Molen van der, Wendy Engels MOW41 w.vandermolen@stichtinglvo.nl
Moonen, Carey Wiskunde MOC02 c.moonen@stichtinglvo.nl
Mores, Francesco Aardrijkskunde / Maatschappijleer MoF01 f.mores@stichtinglvo.nl
Muyres, Jeroen Nederlands MuJ03 j.muyrers@stichtinglvo.nl
Nelissen, Iris Engels NEI41 i.nelissen@stichtinglvo.nl
Nicolaije, Sven D&P NIS41 s.nicolaije@stichtinglvo.nl
Nizamova, Natalia Frans NiN04 n.nizamova@stichtinglvo.nl
Oerle-Aarts van, Marianne Mediatheek OEM41 m.vanoerle@stichtinglvo.nl
Overberg, Patrick Aardrijkskunde OVP41 p.overberg@stichtinglvo.nl
Pietersma, Eva Natuurkunde PIEV41 e.pietersma@stichtinglvo.nl
Plum, Michel Geschiedenis/Nederlands PLM41 m.plum@stichtinglvo.nl
Puts, Jill Frans PUJ41 jill.puts@stichtinglvo.nl
Ravier, Tonny Grieks RTO41 t.ravier@stichtinglvo.nl
Rejhons, Rudolph TOA REU41 r.rejhons@stichtinglvo.nl
Rieff, Yvonne Psycholoog RIY01 y.rieff@stichtinglvo.nl
Robeers-Schoonbrood, Monique Vrijwilliger RoM02 m.robeers@stichtinglvo.nl
Saris, Nadine D&P SNA41 n.saris@stichtinglvo.nl
Scheeren, John OOP SCHE41 j.scheeren@stichtinglvo.nl
Schetters, Vevie Vrijwilliger SVE41 v.schetters@stichtinglvo.nl
Simons, Floor Engels SIF01 floor.simons@stichtinglvo.nl
Slenter, Ward Geschiedenis SLW42 w.slenter@stichtinglvo.nl
Smeets, Esther Contactpersoon SOMtoday SME41 e.smeets@stichtinglvo.nl
Smits, Alex OOP SMA41 alex.smits@stichtinglvo.nl
Smits-Meuwissen, Petra Nederlands/Wskunde MPE41 p.smits@stichtinglvo.nl
Souren, Karlien Wiskunde SKA41 k.souren@stichtinglvo.nl
Stevens, Armand Natuurkunde STA02 a.stevens@stichtinglvo.nl
Stommen, Hub OOP StH03 h.stommen@stichtinglvo.nl
Sweelssen, Danny TOA SWD41 d.sweelssen@stichtinglvo.nl
Sweerts, Saskia Economie SWS41 s.sweerts@stichtinglvo.nl
Thewissen, Andrea Bedrijfseconomie THA42 a.thewissen@stichtinglvo.nl
Thissen, Robbert Scheikunde TIR41 r.thissen@stichtinglvo.nl
Thuis, Veronique Maatwerk THV41 v.thuis@stichtinglvo.nl
Ummels, Lars Economie UmL01 l.ummels@stichtinglvo.nl
Vaassen, Justine Scheikunde VAJ41 j.vaassen@stichtinglvo.nl
Vaes-Hundscheid, Joyce Aardrijkskunde HUJ41 j.vaes@stichtinglvo.nl
Vaessens, Patrick Muziek VAP41 p.vaessens@stichtinglvo.nl
Vandewall, Erik Economie VAE03 e.vandewall@stichtinglvo.nl
Velthuis-Bormans, Hilde Biologie VEH41 h.velthuis@stichtinglvo.nl
Venken, Niels Wiskunde VEN42 n.venken@stichtinglvo.nl
Verhoef-Heunen, Monique Biologie VEM41 m.verhoef@stichtinglvo.nl
Vijgeboom, Gita Engels VIG02 g.vijgeboom@stichtinglvo.nl
Visschers-van den Broeke, Inge Management-Assistente VII41 i.visschers@stichtinglvo.nl
Vliegen, Christel Maatwerk VLC41 c.vliegen@stichtinglvo.nl
Vraets, Dave Conrector VrD02 d.vraets@stichtinglvo.nl
Vrancken, Jonas D&P VrJ06 j.vrancken@stichtinglvo.nl
Vreuls, Jeroen D&P VRJ41 j.vreuls@stichtinglvo.nl
Vroemen, Daniëlle Duits VRD41 d.vroemen@stichtinglvo.nl
Waber, Ester Nederlands WAE41 e.waber@stichtinglvo.nl
Warnier- van den Bosch, Jotta Nederlands WAJ41 j.warnier@stichtinglvo.nl
Westera, Belinda Conrector WEB01 b.westera@stichtinglvo.nl
Weusten, Marcia Geschiedenis WMA41 m.weusten@stichtinglvo.nl
Wijnands- van Someren, Marij Engels/FLE WYM41 m.wijnands@stichtinglvo.nl
Wilde de, Jacques OOP WIJ41 j.dewilde@stichtinglvo.nl
Winands-Smeets, Dunja Engels WID41 d.winands@stichtinglvo.nl
Ziellemans, Erik Economie ZIE41 e.ziellemans@stichtinglvo.nl