Contactgegevens personeel

 

Directie

John Hausmans - rector
j.hausmans@stichtinglvo.nl

Belinda Westera - conrector
b.westera@stichtinglvo.nl

Dave Vraets - conrector
d.vraets@stichtinglvo.nl

 

Leerlingcoördinatoren

Petra Meuwissen-Smits - Leerlingcoördinator jaar 1
p.smits@stichtinglvo.nl

Angelo Harings - Leerlingcoördinator jaar 2
a.harings@stichtinglvo.nl

Rick Grond - Leerlingcoördinator 3+4 vmbo/mavo
r.grond@stichtinglvo.nl

Imke Lemmelijn - Leerlingcoördinator 3 havo, 3+4 vwo
i.lemmelijn@stichtinglvo.nl

Wendy van der Molen - Leerlingcoördinator 4+5 havo
w.vandermolen@stichtinglvo.nl

Manon Bogman - Leerlingcoördinator 5+6 vwo
m.bogman@stichtinglvo.nl

 

Ondersteuningsteam

Eva Brauers - ondersteuningscoördinator
e.brauers@stichtinglvo.nl

Angelo Harings - coördinator meer- en hoogbegaafdheid
a.harings@stichtinglvo.nl

Monique van den Broek - anti-pestcoördinator en coördinator maatwerk
m.vandenbroek@stichtinglvo.nl

Marcia Weusten - dyslexiecoördinator
m.weusten@stichtinglvo.nl

 

Decanen

Valerie Aussems - 
v.aussems@stichtinglvo.nl

Justine Vaassen - 
j.vaassen@stichtinglvo.nl

Karlien Souren
k.souren@stichtinglvo.nl

Valerie de la Court - 
v.delacourt@stichtinglvo.nl

 

Vertrouwenspersonen

Sven Nicolaije
s.nicolaije@stichtinglvo.nl

Marij Wijnands
m.wijnands@stichtinglvo.nl

Anti-pestcoördinator

Monique van den Broek 
m.vandenbroek@stichtinglvo.nl

Docenten

Adriaans, Eveline - ADE41 - Beeldend vormen         
e.adriaans@stichtinglvo.nl

Arets-Arentsen, Nicole - ARN41 - Muziek
n.arets@stichtinglvo.nl

Aussems, Valerie - AUV41 - Bedrijfseconomie
v.aussems@stichtinglvo.nl

Austen, Joost - AUJ41 - Engels/FLE
j.austen@stichtinglvo.nl

Onderwijsondersteunend personeel