Heeft u een vraag aan een specifiek docent of medewerker? Hieronder vindt u alle e-mailadressen van de medewerkers van Stella Maris College. Deze zijn onderverdeeld per locatie.

Locatie Meerssen

Afk. Roepnaam Voorvoegsel Achternaam E-mail
ADE41 Eveline   Adriaans e.adriaans@stichtinglvo.nl
ARN41 Nicole   Arets - Arentsen n.arets@stichtinglvo.nl
AUV41 Valerie   Aussems v.aussems@stichtinglvo.nl
AUJ41 Joost   Austen j.austen@stichtinglvo.nl
BFR41 Frans   Bastin f.bastin@stichtinglvo.nl
BER41 Robin   Becker r.becker@stichtinglvo.nl
BEN41 Nadia   Benhammou n.benhammou@stichtinglvo.nl
BLU41 Luc   Berden l.berden@stichtinglvo.nl
BEP41 Pascalline van den Berg p.vandenberg@stichtinglvo.nl
BJA41 Jannie ten Berge j.tenberge@stichtinglvo.nl
CEBE Celine   Bex c.bex@stichtinglvo.nl
BLI41 Ineke   Blom i.blom@stichtinglvo.nl
BMA41 Manon   Bogman m.bogman@stichtinglvo.nl
BOOKMASTER     Bookmaster e.veldstra@osingadejong.nl
BOP41 Paul   Booten p.booten@stichtinglvo.nl
BOA41 Annie   Bos a.bos@stichtinglvo.nl
BRI41 Rianne van den Bos r.vandenbos@stichtinglvo.nl
GRJ41 Jill van den Bosch - Grooten j.vandenbosch@stichtinglvo.nl
BMI41 Milko   Bremen m.bremen@stichtinglvo.nl
BUJ41 Jacqueline   Buxmann j.buxmann@stichtinglvo.nl
CER41 Ruud   Ceulen r.ceulen@stichtinglvo.nl
CiM02 Michiel   Cijsouw m.cijsouw@stichtinglvo.nl
ACO41 Joseph   Conings j.conings@stichtinglvo.nl
COM41 Marius   Coolen m.coolen@stichtinglvo.nl
COV41 Valerie de la Court v.delacourt@stichtinglvo.nl
CKI01 Kim   Couwenberg k.couwenberg@stichtinglvo.nl
COI41 Ivo   Cox i.cox@stichtinglvo.nl
DEG41 Guido   Deguelle g.deguelle@stichtinglvo.nl
DEN41 Nico   Derks nico.derks@stichtinglvo.nl
DLI41 Lisa   Diederen l.diederen@stichtinglvo.nl
DIM10 Meike   Dieteren m.dieteren@stichtinglvo.nl
DIR41 Remco   Dijkman r.dijkman@stichtinglvo.nl
DOB41 Bert van Doorn b.vandoorn@stichtinglvo.nl
DUF41 Fred   Duijzings f.duijzings@stichtinglvo.nl
ENP41 Pascal   Engelen p.engelen@stichtinglvo.nl
ERS41 Sarika   Erkens s.erkens@stichtinglvo.nl
ERH41 Henk   Ermans h.ermans@stichtinglvo.nl
EVH41 Hein   Evers h.evers@stichtinglvo.nl
FAR41 Robin   Farhang-Razi r.farhangrazi@stichtinglvo.nl
FRS41 Sandra   Francotte - Herben s.francotte@stichtinglvo.nl
FRL41 Lonneke   Frijns l.frijns@stichtinglvo.nl
FRI41 Ingrid   Frints i.frints@stichtinglvo.nl
FSJ41 Sjos   Frissen s.frissen@stichtinglvo.nl
FRR41 Rianne   Frissen r.frissen@stichtinglvo.nl
GEB01 Bert   Geilen b.geilen@stichtinglvo.nl
GEJ41 Johan van Gerven j.vangerven@stichtinglvo.nl
GYJ41 Joep   Gijzen j.gijzen@stichtinglvo.nl
GOE41 Esther   Goudsmit e.goudsmit@stichtinglvo.nl
GON01 Nikki   Govers n.govers@stichtinglvo.nl
GRE41 Eveline   Greve e.greve@stichtinglvo.nl
GUE41 Elly   Gulikers - op 't Root e.gulikers@stichtinglvo.nl
HAR41 Rachelle   Haan r.haan@stichtinglvo.nl
HAN41 Anita   Habets - Duijzings a.habets@stichtinglvo.nl
HAP41 Bob   Hagenaars b.hagenaars@stichtinglvo.nl
HAW41 Wim   Hamers w.hamers@stichtinglvo.nl
HaM06 Marjo   Hamers marjo.hamers@stichtinglvo.nl
HaP07 Peter   Hanssen peter.hanssen@stichtinglvo.nl
HaA01 Ahmed   Harfaoui a.harfaoui@stichtinglvo.nl
HAA41 Angelo   Harings a.harings@stichtinglvo.nl
HAG Gaston   Hayen g.hayen@stichtinglvo.nl
HDA41 David   Hazen david.hazen@stichtinglvo.nl
HER41 Rutger van Heck r.vanheck@stichtinglvo.nl
HEG41 Gilbert   Heijnen g.heijnen@stichtinglvo.nl
HET01 Tom   Heltzel t.heltzel@stichtinglvo.nl
HEP06 Peter   Hendrix p.hendrix@stichtinglvo.nl
HEJ41 Jos   Hermans jos.hermans@stichtinglvo.nl
HEM41 Miriam van Herp m.vanherp@stichtinglvo.nl
HRA41 Raymond   Heuts r.heuts@stichtinglvo.nl
HOA41 Antoine   Hoeksma a.hoeksma@stichtinglvo.nl
HOE41 Erik   Honée e.honee@stichtinglvo.nl
HFM41 Marieke   Hoofs m.hoofs@stichtinglvo.nl
HTH41 Theo   Hoogers t.hoogers@stichtinglvo.nl
HOV41 Vincent van Hout v.vanhout@stichtinglvo.nl
HLI41 Lisanne   Houtvast l.houtvast@stichtinglvo.nl
JAD04 Daphne   Jansen d.jansen@stichtinglvo.nl
KRO41 Roel op den Kamp r.opdenkamp@stichtinglvo.nl
KEM41 Marga   Keijsers m.keijsers@stichtinglvo.nl
KEG41 Gaby   Kerkhoffs g.kerkhoffs@stichtinglvo.nl
KEE41 Erwin   Kerstges e.kerstges@stichtinglvo.nl
KER41 Ralf   Keulders r.keulders@stichtinglvo.nl
JKIVIT Jacqueline   Kivit j.kivit@stichtinglvo.nl
KoH02 Huub de Koning h.dekoning@stichtinglvo.nl
KOD41 Daphne   Konings d.konings@stichtinglvo.nl
KJA41 Jaap   Kooijman j.kooijman@stichtinglvo.nl
KRG41 Gerda van der Kruk - Jacobs g.vanderkruk@stichtinglvo.nl
KuA02 Angélique   Kuipers a.kuipers@stichtinglvo.nl
LaN03 Nicole   Laumen - Martens n.laumen@stichtinglvo.nl
LEM41 Mark   Lebens m.lebens@stichtinglvo.nl
LEB41 Bart   Leentjens b.leentjens@stichtinglvo.nl
LEG41 Glenn   Leijenhorst g.leijenhorst@stichtinglvo.nl
LIH41 Harold   Limpens h.limpens@stichtinglvo.nl
LOS41 Steve   Loock s.loock@stichtinglvo.nl
LOG41 Godelieve   Louvenberg g.louvenberg@stichtinglvo.nl
MDLYON Marc de Lyon m.delyon@stichtinglvo.nl
MLE41 Lenardo   Maenen l.maenen@stichtinglvo.nl
MGR41 Graça   Magalhaes g.magalhaes@stichtinglvo.nl
MaM03 Manuel van Maldeghem m.vanmaldeghem@stichtinglvo.nl
MaS05 Sergi   Marban s.marban@stichtinglvo.nl
MAR41 Ron   Marcus r.marcus@stichtinglvo.nl
15036 Annemiek   Markenhof a.markenhof@stichtinglvo.nl
MEV41 Vivienne   Meens v.meens@stichtinglvo.nl
15097 Iris   Meessen i.meessen@stichtinglvo.nl
MeN01 Nina   Meijers n.meijers@stichtinglvo.nl
MME41 Mauro   Merken m.merken@stichtinglvo.nl
MES41 Esmeralda   Merkus e.merkus@stichtinglvo.nl
MSA41 Sander   Metsemakers s.metsemakers@stichtinglvo.nl
MEC41 Cees van der Meyden c.vandermeyden@stichtinglvo.nl
MEN41 Najim   Meziani n.meziani@stichtinglvo.nl
MIB41 Bertiëlle   Michielsen b.michielsen@stichtinglvo.nl
MOW41 Wendy van der Molen w.vandermolen@stichtinglvo.nl
MuN02 Nicole   Mulders n.mulders@stichtinglvo.nl
NaR01 Ray   Nacken r.nacken@stichtinglvo.nl
NiL01 Linda-jane   Nieuwenboom l.nieuwenboom@stichtinglvo.nl
NIJ41 Juliëtte   Nijskens j.nijskens@stichtinglvo.nl
OEM41 Marianne van Oerle - Aarts m.vanoerle@stichtinglvo.nl
OVP41 Patrick   Overberg p.overberg@stichtinglvo.nl
OVP01 Peter   Overgaauw p.overgaauw@stichtinglvo.nl
PAT21 Tim   Paulissen t.paulissen@stichtinglvo.nl
PEA41 Annie   Penners a.penners@stichtinglvo.nl
PIE41 Eva   Pietersma e.pietersma@stichtinglvo.nl
PoL02 Lou   Poismans l.poismans@stichtinglvo.nl
PRP41 Peggy   Prickaerts p.prickaerts@stichtinglvo.nl
PUR41 Rick   Puts rick.puts@stichtinglvo.nl
RAM41 Marly   Rassin marly.rassin@stichtinglvo.nl
RTO41 Tonny   Ravier t.ravier@stichtinglvo.nl
REH41 Hayley   Redshaw h.redshaw@stichtinglvo.nl
RRU41 Rudolph   Rejhons r.rejhons@stichtinglvo.nl
RIY01 Yvonne   Rieff y.rieff@stichtinglvo.nl
RoM02 Monique   Robeers - Schoonbrood m.robeers@stichtinglvo.nl
ROH41 Hen   Roumans h.roumans@stichtinglvo.nl
ROB41 Birgit   Rouschop b.rouschop@stichtinglvo.nl
ROR41 Randy   Rouschop r.rouschop@stichtinglvo.nl
RUS41 Saskia de Ruiter s.deruiter@stichtinglvo.nl
SCI41 Iris   Scheffel i.scheffel@stichtinglvo.nl
SHA41 Hans   Schenkel h.schenkel@stichtinglvo.nl
SVE41 Vevie   Schetters v.schetters@stichtinglvo.nl
SCM41 Marga   Schoemaker m.schoemaker@stichtinglvo.nl
SMH41 Math   Schoonhen m.schoonhen@stichtinglvo.nl
PAS41 Solange   Schürmann s.schurmann@stichtinglvo.nl
SeM01 Manon   Senden manon.senden@stichtinglvo.nl
SIA Alex-jan   Sigtermans a.sigtermans@stichtinglvo.nl
SWA41 Ward   Slenter w.slenter@stichtinglvo.nl
SLJ41 Jean Paul   Slijpen j.slijpen@stichtinglvo.nl
SLW41 Wil van Sloun w.vansloun@stichtinglvo.nl
SAN41 Angelique   Smeets angelique.smeets@stichtinglvo.nl
SOO41 Sebastiaan   Soogelée s.soogelee@stichtinglvo.nl
SpH01 Henk   Speth h.speth@stichtinglvo.nl
StH03 Hub   Stommen h.stommen@stichtinglvo.nl
SWS41 Saskia   Sweerts - van Haagen s.sweerts@stichtinglvo.nl
TEE41 Eva   Tervooren e.tervooren@stichtinglvo.nl
THI41 Inken   Thaysen i.thaysen@stichtinglvo.nl
TAM41 Amanda   Theng a.theng@stichtinglvo.nl
TAN41 Andrea   Thewissen a.thewissen@stichtinglvo.nl
TIR41 Robbert   Thissen r.thissen@stichtinglvo.nl
ThE01 Ed van Thoor e.vanthoor@stichtinglvo.nl
THV41 Veronique   Thuis v.thuis@stichtinglvo.nl
THA41 Harry   Timmermans h.timmermans@stichtinglvo.nl
TIF41 Frans   Timmermans f.timmermans@stichtinglvo.nl
TOS41 Stan   Tolhuis s.tolhuis@stichtinglvo.nl
UBF01 Ferry   Ubachs f.ubachs@stichtinglvo.nl
UBR41 Raymond   Ubags r.ubags@stichtinglvo.nl
VAJ41 Justine   Vaassen j.vaassen@stichtinglvo.nl
VJO41 Joyce   Vaes - Hundscheid j.vaes@stichtinglvo.nl
VEH41 Hilde   Velthuis - Bormans h.velthuis@stichtinglvo.nl
VEM41 Monique   Verhoef - Heunen m.verhoef@stichtinglvo.nl
VEM23 Monica   Verrips m.verrips@stichtinglvo.nl
VIN41 Neeltje   Vincken n.vincken@stichtinglvo.nl
VII41 Inge   Visschers - van den Broeke i.visschers@stichtinglvo.nl
VRM41 Michelle   Vranken michelle.vranken@stichtinglvo.nl
VRD41 Danielle   Vroemen d.vroemen@stichtinglvo.nl
VrJ04 Jozir   Vrolijk j.vrolijk@stichtinglvo.nl
WAE41 Ester   Waber e.waber@stichtinglvo.nl
WAM41 My-lâ   Wang m.wang@stichtinglvo.nl
WAJ41 Jotta   Warnier - van den Bosch j.warnier@stichtinglvo.nl
WEL41 Leon van Weert l.vanweert@stichtinglvo.nl
WER41 Roger   Weijenberg r.weijenberg@stichtinglvo.nl
WEF41 Freek   Weijers f.weijers@stichtinglvo.nl
WMA41 Marcia   Weusten m.weusten@stichtinglvo.nl
WEC01 Carin   Wevers c.wevers@stichtinglvo.nl
WYM41 Marij   Wijnands - van Someren m.wijnands@stichtinglvo.nl
WIJ02 Jacques   Wilbers j.wilbers@stichtinglvo.nl
WIJ41 Jacques de Wilde j.dewilde@stichtinglvo.nl
WID41 Dunja   Winands - Smeets d.winands@stichtinglvo.nl
WiM04 Marvin   Winkens m.winkens@stichtinglvo.nl

Locatie Valkenburg

Afk. Voorletters Roepnaam Voorvoegsel Achternaam E-mail
BAM41 M.G.P. Marijke   Bänziger m.banziger@stichtinglvo.nl
BEC41 C.H.J. Chantal   Bemelmans c.bemelmans@stichtinglvo.nl
BOB01 A. Bram   Bouwels b.bouwels@stichtinglvo.nl
BRE41 E.T.H. Eva   Brauers e.brauers@stichtinglvo.nl
BMO41 M.P.H.M. Monique van den Broek m.vandenbroek@stichtinglvo.nl
CER41 R.F.M.M. Ruud   Ceulen r.ceulen@stichtinglvo.nl
COH41 H.J.M. Herman   Coenen herman.coenen@stichtinglvo.nl
CRE41 R.D.J. René   Corten r.corten@stichtinglvo.nl
COV41 V.I.W. Valerie de la Court v.delacourt@stichtinglvo.nl
DAY41 Y.H.H.M. Yolanda   Daems y.daems@stichtinglvo.nl
DOJ41 J.E.M.J. Julienne   Dols j.dols@stichtinglvo.nl
EVA41 A.P. Auktje   Evers a.evers@stichtinglvo.nl
FJO41 J.L.M. Joey   Franssen j.franssen@stichtinglvo.nl
FRC41 C.H.A. Carin   Frijns c.frijns@stichtinglvo.nl
GEA41 A.J.E. Aline   Gelders - Mangroe a.gelders@stichtinglvo.nl
GRR41 R.J.J. Rick   Grond r.grond@stichtinglvo.nl
GRO41 O.M.J. Odette   Grootjans o.grootjans@stichtinglvo.nl
HMA41 M.F.M. Manon   Hacking - Bindels m.hacking@stichtinglvo.nl
HAD41 D.P.H. Daniëlle   Hazen - Eurlings d.hazen@stichtinglvo.nl
HJO41 J.F.M. José   Hendriks j.hendriks@stichtinglvo.nl
HEP41 P.H.G. Philona   Herber p.herber@stichtinglvo.nl
HED41 D.A.J. Denise   Herbergs d.herbergs@stichtinglvo.nl
HON41 D.J.M. Daniëlle   Hoedemakers d.hoedemakers@stichtinglvo.nl
HOE41 E.H.C.E. Erik   Honée e.honee@stichtinglvo.nl
HFM41 M.M. Marieke   Hoofs m.hoofs@stichtinglvo.nl
JAF41 F.E.H. Frank   Janssen frank.janssen@stichtinglvo.nl
JOC41 C.H.J.M. Cindy   Jongen c.jongen@stichtinglvo.nl
KLL41 M.L.L. Laetitia   Kleuskens l.kleuskens@stichtinglvo.nl
KRD41 A.H.T.M. Dolf   Krewinkel d.krewinkel@stichtinglvo.nl
LAE41 E.A.M. Eric   Lassauw e.lassauw@stichtinglvo.nl
LEI41 I.M.T. Imke   Lemmelijn i.lemmelijn@stichtinglvo.nl
LLI41 L. Lisette   Lepiet l.lepiet@stichtinglvo.nl
MAE41 E. Erik   Marees e.marees@stichtinglvo.nl
NEI41 I.M. Iris   Nelissen i.nelissen@stichtinglvo.nl
NIR41 M.T.P.G. Resie   Nicolaije r.nicolaije@stichtinglvo.nl
NIS41 S.J.C. Sven   Nicolaije s.nicolaije@stichtinglvo.nl
PLM41 M.J.M. Michel   Plum m.plum@stichtinglvo.nl
ROR41 R. Randy   Rouschop r.rouschop@stichtinglvo.nl
SNA41 N.M.H.W. Nadine   Saris n.saris@stichtinglvo.nl
SJH41 L.M. John   Scheeren j.scheeren@stichtinglvo.nl
SHA41 G.J. Hans   Schenkel h.schenkel@stichtinglvo.nl
SCN41 N. Nina   Schriever n.schriever@stichtinglvo.nl
SME41 E.H.L. Esther   Smeets e.smeets@stichtinglvo.nl
SMA41 A. Alex   Smits alex.smits@stichtinglvo.nl
MPE41 P.A.E.J. Petra   Smits - Meuwissen p.smits@stichtinglvo.nl
SKA41 K.H.J.M. Karlien   Souren k.souren@stichtinglvo.nl
SPA41 E.W.M.G. Alice   Speetjens a.speetjens@stichtinglvo.nl
STA02 A.J.M. Armand   Stevens a.stevens@stichtinglvo.nl
SWD41 D.F.J. Danny   Sweelssen d.sweelssen@stichtinglvo.nl
TIV41 V.J.E.M. Valery   Timmermans v.timmermans@stichtinglvo.nl
VAP41 P.F.H.W. Patrick   Vaessens p.vaessens@stichtinglvo.nl
VLC41 C.M.E. Christel   Vliegen c.vliegen@stichtinglvo.nl
VOS41 S.V.M.G. Stefan   Voncken s.voncken@stichtinglvo.nl
VON41 N.J.J.H. Nicolle   Vos n.vos@stichtinglvo.nl
VRJ41 J.H.H.A. Jeroen   Vreuls j.vreuls@stichtinglvo.nl
WAE41 E.G.H. Ester   Waber e.waber@stichtinglvo.nl
WAM41 M. My-lâ   Wang m.wang@stichtinglvo.nl
WEB41 B.E. Belinda   Westera - Heusschen b.westera@stichtinglvo.nl
WIL31 L.M.V. Laura   Wirtz l.wirtz@stichtinglvo.nl
ZIE41 E.J. Erik   Ziellemans e.ziellemans@stichtinglvo.nl
ZIB41 B.J.M. Brigitte   Zink b.zink@stichtinglvo.nl
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Www.Guyhouben.Com Stelllamarismeerssen Fullres 38