Emailadressen van personeel

 

Contactgegevens personeel Meerssen    
Naam E-mail (werk) Functie Hoofdvak docent
Mevrouw E. Adriaans e.adriaans@lvo-heuvelland.nl Docent Tekenen
Mevrouw L. Aerts l.aerts@lvo-heuvelland.nl Docent Lichamelijke opvoeding
Mevrouw N.M.A. Arets n.arets@lvo-heuvelland.nl Docent Muziek
Mevrouw V.M.H. Aussems v.aussems@lvo-heuvelland.nl Docent Economie
De heer J.H.J. Austen j.austen@lvo-heuvelland.nl Docent Engelse taal en literatuur
De heer F.L.J.M. Bastin f.bastin@lvo-heuvelland.nl Docent Wiskunde
De heer J.M.M.G. Becker j.becker@lvo-heuvelland.nl Docent Wiskunde B
Mevrouw N. Benhammou n.benhammou@lvo-heuvelland.nl Docent Franse taal en literatuur
Mevrouw P.A.W. van den Berg p.vandenberg@lvo-heuvelland.nl Coördinator administratie  
Mevrouw J.T. ten Berge j.tenberge@lvo-heuvelland.nl Docent Geschiedenis
Mevrouw C.J.A. Bex c.bex@lvo-heuvelland.nl O.O.P  
Mevrouw C.J.M. Blom i.blom@lvo-heuvelland.nl Docent Nederlandse taal
Mevrouw M. Bogman m.bogman@lvo-heuvelland.nl Docent Engelse taal en literatuur
De heer P.G.A.M. Booten p.booten@lvo-heuvelland.nl Conciërge  
Mevrouw drs. A.B. Bos a.bos@lvo-heuvelland.nl Docent Wiskunde B
Mevrouw R. van den Bos rianne.v.d.bos@trajekt.nl Maatschappelijk deskundige  
Mevrouw drs. J.M.L.M. Buxmann j.buxmann@lvo-heuvelland.nl Roosterplanner  
De heer S.H.J.C. Close s.close@lvo-heuvelland.nl Maatschappelijk deskundige  
De heer M.F.J.A. Coolen m.coolen@lvo-heuvelland.nl Medewerker OLC  
De heer I.M.H.H. Cox i.cox@lvo-heuvelland.nl Docent Wiskunde
Mevrouw J.G.C.F. Crans c.crans@lvo-heuvelland.nl Docent Nederlandse taal en literatuur
Mevrouw M.J.L. Cremers marjan.cremers@lvo-heuvelland.nl Docent Lichamelijke opvoeding
Mevrouw K.H.A. de Crom k.decrom@lvo-heuvelland.nl TOA  
Mevrouw H.J.M. Dassen t.dassen@lvo-heuvelland.nl Docent Techniek
Mevrouw J.H.J.M. Deckers joke.deckers@lvo-heuvelland.nl Docent (pendelaar) Nederlandse taal en literatuur
De heer G.L. Deguelle g.deguelle@lvo-heuvelland.nl Docent Biologie
De heer R.M.T. Dijkman r.dijkman@lvo-heuvelland.nl Docent Lichamelijke opvoeding
De heer drs. L.R.A. van Doorn b.vandoorn@lvo-heuvelland.nl Docent  
De heer P.R.H.J. Engelen p.engelen@lvo-heuvelland.nl O.O.P  
De heer H.A. Ermans h.ermans@lvo-heuvelland.nl Docent Wiskunde
Mevrouw S. Everaarts s.everaarts@lvo-heuvelland.nl Docent Nederlandse taal en literatuur
De heer H.A. Evers h.evers@lvo-heuvelland.nl Docent  
Mevrouw S.M.G. Francotte s.francotte@lvo-heuvelland.nl Docent Duitse taal
Mevrouw L.C.J. Frijns l.frijns@lvo-heuvelland.nl Docent Maatschappijleer
Mevrouw I.J.L. Frints i.frints@lvo-heuvelland.nl Docent  
De heer ir. J.G.J. Frissen s.frissen@lvo-heuvelland.nl Docent Wiskunde
Mevrouw A.M.J. Gelissen s.lemmens@lvo-heuvelland.nl Algemene ondersteuner  
De heer drs. J.W.P. van Gerven j.vangerven@lvo-heuvelland.nl Docent L.E.F.
De heer drs. J.G.G.M. Gijzen j.gijzen@lvo-heuvelland.nl Docent Fast Lane English
Mevrouw J.J. Grooten j.vandenbosch@lvo-heuvelland.nl Docent Tekenen
Mevrouw E.J.M. Gulikers e.gulikers@lvo-heuvelland.nl Docent Tekenen
Mevrouw R. Haan r.haan@lvo-heuvelland.nl Docent Lichamelijke opvoeding
De heer drs. H.C. de Haas h.dehaas@lvo-heuvelland.nl Docent Biologie
Mevrouw A.G.J.H. Habets a.habets@lvo-heuvelland.nl Medewerker financiële administratie  
Mevrouw J.F.J. Habets j.habets@lvo-heuvelland.nl O.O.P  
De heer W.H.G.M. Hamers w.hamers@lvo-heuvelland.nl Docent Natuurkunde
De heer A.C.H. Harings a.harings@lvo-heuvelland.nl Docent Duitse taal
De heer D. Hazen david.hazen@lvo-heuvelland.nl Docent Latijnse taal en letterkunde
De heer ir. R.F. van Heck r.vanheck@lvo-heuvelland.nl Docent Biologie
De heer G.H.H. Heijnen g.heijnen@lvo-heuvelland.nl Docent Geschiedenis
De heer L.G. Heijnens l.heijnens@lvo-heuvelland.nl Conciërge  
De heer drs. J.J.H.M. Hermans jos.hermans@lvo-heuvelland.nl Docent Geschiedenis
De heer R.A.M.H. Heuts r.heuts@lvo-heuvelland.nl Docent Wiskunde
Mevrouw F.O. Himpens f.himpens@lvo-heuvelland.nl Docent Franse taal
De heer A.A.J.M. Hoeksma a.hoeksma@lvo-heuvelland.nl Docent Techn. handvaardigheid
De heer T. Hoogers t.hoogers@lvo-heuvelland.nl Docent Geschiedenis
De heer T.G.H. Hoogervorst t.hoogervorst@emma-lvo.nl Docent Lichamelijke opvoeding
De heer V.M.J. van Hout v.vanhout@lvo-heuvelland.nl Docent Griekse taal en literatuur
Mevrouw E.A.M.D. Houtvast l.houtvast@lvo-heuvelland.nl Docent handvaardigheid
Mevrouw I.J.V. Janssens i.janssens@lvo-heuvelland.nl Docent Franse taal
Mevrouw M.A.M. Keijsers m.keijsers@lvo-heuvelland.nl Docent Lichamelijke opvoeding
Mevrouw G. Kerkhoffs g.kerkhoffs@lvo-heuvelland.nl TOA  
Mevrouw S.C.W. Kersemakers s.kersemakers@lvo-heuvelland.nl Docent Biologie
De heer E.J.M. Kerstges e.kerstges@lvo-heuvelland.nl Docent Informatica
De heer R.A.E. Keulders r.keulders@lvo-heuvelland.nl Docent Natuur- en scheikunde I
De heer H.J.M.R. de Koning h.dekoning@lvo-heuvelland.nl Docent Tekenen
Mevrouw drs. D.M.I. Konings d.konings@lvo-heuvelland.nl Docent Biologie
De heer A.K. Krouman k.krouman@grotius-lvo.nl Docent (pendelaar) Franse taal en literatuur
Mevrouw G.M. van der Kruk g.vanderkruk@lvo-heuvelland.nl Medewerker schooladministratie  
Mevrouw J.H. Lamoré j.lamore@lvo-heuvelland.nl Centrale Directie  
De heer drs. J.M.M. Lebens m.lebens@lvo-heuvelland.nl Docent Economie
Mevrouw E.N.M. van Leeuwen enm.vanleeuwen@lvo-heuvelland.nl Docent Natuurkunde
De heer G. Leijenhorst g.leijenhorst@lvo-heuvelland.nl Docent Wiskunde
De heer H.H.M. Limpens h.limpens@lvo-heuvelland.nl Docent Wiskunde
De heer L.H.E. Maenen l.maenen@lvo-heuvelland.nl Docent Fast Lane English
De heer J.B.W. Marcus r.marcus@lvo-heuvelland.nl Hoofdconciërge  
Mevrouw V.M.E. Meens v.meens@lvo-heuvelland.nl Docent (pendelaar) Muziek
Mevrouw I.N.D. Meessen i.meessen@lvomaastricht.nl Docent Franse taal en literatuur
De heer M.P.M.J. Merken m.merken@lvo-heuvelland.nl Docent Lichamelijke opvoeding
Mevrouw E.L.E.E.M. Merkus e.merkus@lvo-heuvelland.nl Docent Nederlandse taal en literatuur
De heer S.R. Metsemakers s.metsemakers@lvo-heuvelland.nl Docent Nederlandse taal en literatuur
De heer N. Meziani n.meziani@lvo-heuvelland.nl Docent Economie
Mevrouw B. Michielsen b.michielsen@lvo-heuvelland.nl Docent Geschiedenis
De heer N.P.J.M. Moust n.moust@lvo-heuvelland.nl Docent Nederlandse taal
Mevrouw R.L.A. Munsters r.munsters@lvo-heuvelland.nl O.O.P  
Mevrouw drs. G.J.M. Nijskens j.nijskens@lvo-heuvelland.nl Docent Franse taal
Mevrouw C.E. Nijskens c.nijskens@lvo-weert.nl Medewerker OLC  
Mevrouw M.A.A. van Oerle m.vanoerle@lvo-heuvelland.nl O.O.P  
De heer P.T.S.M. Overberg p.overberg@lvo-heuvelland.nl Docent Aardrijkskunde
Mevrouw S.J.T.Z. Paes s.paes@lvo-heuvelland.nl O.O.P  
Mevrouw A.M.J. Penners a.penners@lvo-heuvelland.nl Management Assistente  
De heer G.H.A. Peters g.peters@lvo-heuvelland.nl Conciërge  
De heer drs. L.J.M. Poismans l.poismans@lvo-heuvelland.nl Docent  
Mevrouw P. Prickaerts p.prickaerts@lvo-heuvelland.nl Docent Biologie
De heer R. Puts rick.puts@lvo-heuvelland.nl Docent Aardrijkskunde
Mevrouw M.M.J. Rassin marly.rassin@lvo-heuvelland.nl Docent Nederlandse taal en literatuur
De heer drs. A.W.H. Ravier t.ravier@lvo-heuvelland.nl Docent  
De heer R.A.J.M. Rejhons r.rejhons@lvo-heuvelland.nl TOA Natuur- en scheikunde I
De heer J.H. Roumans h.roumans@lvo-heuvelland.nl TOA  
Mevrouw drs. M.J.G. Salemans m.salemans@lvo-heuvelland.nl Docent Engelse taal en literatuur
Mevrouw I.P. Scheffel i.scheffel@lvo-heuvelland.nl Docent Nederlandse taal
De heer E.T.M. van Schendel e.vanschendel@lvo-heuvelland.nl Docent Lichamelijke opvoeding
Mevrouw M.J.G. Schetters v.schetters@lvo-heuvelland.nl Medewerker OLC  
Mevrouw M.M.E. Schoemaker m.schoemaker@lvo-heuvelland.nl Docent Lichamelijke opvoeding
De heer J.J. Schoot h.schoot@lvo-heuvelland.nl Docent Natuur- en scheikunde I
De heer J.P.V. Slijpen j.slijpen@lvo-heuvelland.nl Docent Lichamelijke opvoeding
De heer W.G.M. van Sloun w.vansloun@lvo-heuvelland.nl Docent Informatiekunde
Mevrouw A.H.P. Smeets angelique.smeets@lvo-heuvelland.nl Docent Engelse taal
De heer H.J. Speth h.speth@lvo-heuvelland.nl Docent Tekenen
Mevrouw M.E.H. Steert m.steert@lvo-heuvelland.nl Docent Duitse taal
Mevrouw S. Sweerts s.sweerts@lvo-heuvelland.nl Docent Economie
De heer R.S.O. Tan r.tan@lvo-heuvelland.nl Docent Wiskunde
Mevrouw drs. I.W. Thaysen i.thaysen@lvo-heuvelland.nl Docent Nederlandse taal en literatuur
Mevrouw I.H.B. Theeven i.theeven@lvo-heuvelland.nl Docent Duitse taal
Mevrouw A.P.E. Theng a.theng@lvo-heuvelland.nl Receptioniste/telefoniste  
De heer R. Thissen r.thissen@lvo-heuvelland.nl Docent Scheikunde
De heer drs. E.J.M. van Thoor e.vanthoor@lvo-heuvelland.nl Docent Duitse taal en literatuur
Mevrouw W. van Tilburg w.vantilburg@lvo-heuvelland.nl Docent Management en organisatie
De heer drs. H.M.S. Timmermans hubert.timmermans@lvo-heuvelland.nl Docent Nederlandse taal en literatuur
De heer H.J.S.M. Timmermans MEd h.timmermans@lvo-heuvelland.nl Docent Geschiedenis
De heer F.E.J.M. Timmermans MEd f.timmermans@lvo-heuvelland.nl Docent Franse taal en literatuur
De heer S. Tolhuis s.tolhuis@lvo-heuvelland.nl Docent Natuurkunde
Mevrouw J. Vaassen j.vaassen@lvo-heuvelland.nl Docent Scheikunde
Mevrouw K.M.C. Vankan k.vankan@lvo-heuvelland.nl Maatschappelijk deskundige  
De heer drs. C.E.H.E. Veraart c.veraart@lvo-heuvelland.nl Locatiedirecteur  
Mevrouw M.J.P. Verhoef m.verhoef@lvo-heuvelland.nl Docent Biologie
Mevrouw drs. N. Vincken n.vincken@lvo-heuvelland.nl Docent Aardrijkskunde
Mevrouw I.I.M. Visschers i.visschers@lvo-heuvelland.nl Management Assistente  
Mevrouw W.M.N. Vriezen w.vriezen@lvo-heuvelland.nl Docent Engelse taal en literatuur
Mevrouw D.H.C. Vroemen d.vroemen@lvo-heuvelland.nl Docent Duitse taal en literatuur
Mevrouw J.A. Warnier j.warnier@lvo-heuvelland.nl Docent Nederlandse taal en literatuur
De heer ing. L.L.G. van Weert l.vanweert@lvo-heuvelland.nl Docent Scheikunde
De heer R.G.E. Weijenberg r.weijenberg@lvo-heuvelland.nl Docent Aardrijkskunde
Mevrouw M.J.H. Weusten m.weusten@lvo-heuvelland.nl Docent Geschiedenis
Mevrouw A.M.L. Wijnands m.wijnands@lvo-heuvelland.nl Docent  
Mevrouw S.I.E. Wijnands s.wijnands@lvo-heuvelland.nl Docent Fast Lane English
Mevrouw J. Wijnen-Mengelers j.wijnen@lvo-heuvelland.nl    
De heer J.J.M. de Wilde j.dewilde@lvo-heuvelland.nl Conciërge  
Mevrouw S.H.E. Willems s.willems@lvo-heuvelland.nl Docent Engelse taal en literatuur
       
Contactgegevens personeel Valkenburg    
Naam E-mail (werk) Functie Hoofdvak docent
Mevrouw M.G.P. Bänziger m.banziger@lvo-heuvelland.nl Docent  
Mevrouw R.Y.L. Becker r.becker@lvo-heuvelland.nl Docent Wiskunde
De heer F.J.H. Bemelmans f.bemelmans@lvo-heuvelland.nl Docent Wiskunde
Mevrouw Y.M.J. Bemelmans y.bemelmans@lvo-heuvelland.nl O.O.P  
De heer W.J. Bergmans w.bergmans@lvo-heuvelland.nl Locatiedirecteur  
De heer M.M.E. Bremen m.bremen@lvo-heuvelland.nl Docent  
Mevrouw M.P.H.M. van den Broek m.vandenbroek@lvo-heuvelland.nl Docent  
De heer R.F.M.M. Ceulen r.ceulen@lvo-heuvelland.nl Docent Natuur- en scheikunde I
De heer H.J.M. Coenen herman.coenen@lvo-heuvelland.nl Docent Taal
De heer R.D.J. Corten r.corten@lvo-heuvelland.nl Docent Engelse taal
De heer H.J.M. Cortenraad b.cortenraad@lvo-heuvelland.nl Docent Biologie
Mevrouw V.I.W. de la Court v.delacourt@lvo-heuvelland.nl Docent Aardrijkskunde
De heer A.J.B. Curvers t.curvers@lvo-heuvelland.nl O.O.P  
Mevrouw Y.H.H.M. Daems y.daems@lvo-heuvelland.nl Docent Biologie
De heer R.H.M. Deckers r.deckers@lvo-heuvelland.nl Docent Techniek
Mevrouw J.H.J.M. Deckers joke.deckers@lvo-heuvelland.nl Docent (pendelaar) Nederlandse taal en literatuur
Mevrouw J. Dols j.dols@lvo-heuvelland.nl O.O.P  
Mevrouw L.H.J. Donners l.donners@lvo-heuvelland.nl Docent Dienstverlening en Producten
De heer P.R.H.J. Engelen p.engelen@lvo-heuvelland.nl O.O.P  
De heer R.M.J.B. Engels r.engels@lvo-heuvelland.nl Conciërge  
Mevrouw A.P. Evers a.evers@lvo-heuvelland.nl Docent Zorg en welzijn breed
De heer H.H.W. Franssen h.franssen@lvo-heuvelland.nl Docent Economie
De heer L.E. Franzen l.franzen@lvo-heuvelland.nl Docent Biologie
Mevrouw C.H.A. Frijns c.frijns@lvo-heuvelland.nl Docent Biologie
Mevrouw E.M. Greve e.greve@lvo-heuvelland.nl   Lichamelijke opvoeding
De heer R.J.J. Grond r.grond@lvo-heuvelland.nl Docent Biologie
Mevrouw O.M.J. Grootjans o.grootjans@lvo-heuvelland.nl Docent  
Mevrouw M.F.M. Hacking m.hacking@lvo-heuvelland.nl Docent Leisure, wellness, hospitality
Mevrouw S.H. Hahn s.hahn@lvo-heuvelland.nl Algemene ondersteuner  
Mevrouw D.P.H. Hazen d.hazen@lvo-heuvelland.nl Docent Duitse taal
Mevrouw J.F.M. Hendriks j.hendriks@lvo-heuvelland.nl O.O.P  
De heer R.M.F. Hendriks roel.hendriks@lvo-heuvelland.nl O.O.P  
Mevrouw P.H.G. Herber p.herber@lvo-heuvelland.nl Docent handvaardigheid
Mevrouw D.A.J. Herbergs d.herbergs@lvo-heuvelland.nl Docent  
De heer E.H.C.E. Honée e.honee@lvo-heuvelland.nl Docent Geschiedenis
Mevrouw S.M.W.E. Huck s.huck@lvo-heuvelland.nl O.O.P  
Mevrouw J.J.S. Hundscheid j.hundscheid@lvo-heuvelland.nl Docent Aardrijkskunde
 J. Jacobs jacqueline.jacobs@lvo-heuvelland.nl Docent Engelse taal
Mevrouw C.H.J.M. Jongen c.jongen@lvo-heuvelland.nl Docent Engelse taal
Mevrouw M.J.A. Kallen m.kallen@lvo-heuvelland.nl Docent  
De heer R.J.M. Op den Kamp r.opdenkamp@lvo-heuvelland.nl Docent Aardrijkskunde
De heer M.J. Kerstgens m.kerstgens@lvo-heuvelland.nl Docent Tekenen
  Knubben b.knubben@lvo-heuvelland.nl O.O.P  
De heer A.H.T.M. Krewinkel d.krewinkel@lvo-heuvelland.nl O.O.P  
De heer A.K. Krouman k.krouman@grotius-lvo.nl Docent (pendelaar) Franse taal en literatuur
Mevrouw N.O.H.G. Kruijntjens n.kruijntjens@lvomaastricht.nl O.O.P  
Mevrouw J.H. Lamoré j.lamore@lvo-heuvelland.nl Centrale Directie  
De heer E.A.M. Lassauw e.lassauw@lvo-heuvelland.nl Docent Lichamelijke opvoeding
Mevrouw I.M.T. Lemmelijn i.lemmelijn@lvo-heuvelland.nl Docent Nederlandse taal
Mevrouw L. Lepiet l.lepiet@lvo-heuvelland.nl Docent  
De heer S. Loock s.loock@lvo-heuvelland.nl Docent Wiskunde
Mevrouw M.G. Magalhaes g.magalhaes@lvo-heuvelland.nl Docent Franse taal
De heer E. Marees e.marees@lvo-heuvelland.nl Docent Lichamelijke opvoeding
Mevrouw V.M.E. Meens v.meens@lvo-heuvelland.nl Docent (pendelaar) Muziek
Mevrouw P.A.E.J. Meuwissen p.smits@lvo-heuvelland.nl Docent  
Mevrouw R.L.A. Munsters r.munsters@lvo-heuvelland.nl O.O.P  
Mevrouw I.M. Nelissen i.nelissen@lvo-heuvelland.nl Docent Engelse taal
Mevrouw M.T.P.G. Nicolaije r.nicolaije@lvo-heuvelland.nl Docent  
De heer S.J.C. Nicolaije s.nicolaije@lvo-heuvelland.nl Docent Maatschappijleer 1
De heer M.J.M. Plum m.plum@lvo-heuvelland.nl Docent Geschiedenis
De heer R. Rouschop r.rouschop@lvo-heuvelland.nl Docent Economie
Mevrouw N.M.H.W. Saris n.saris@lvo-heuvelland.nl Docent  
Mevrouw E.H.L. Smeets e.smeets@lvo-heuvelland.nl Medewerker schooladministratie  
De heer A. Smits alex.smits@lvo-heuvelland.nl O.O.P  
Mevrouw K.H.J.M. Souren k.souren@lvo-heuvelland.nl Docent Rekenen
Mevrouw E.W.M.G. Speetjens a.speetjens@lvo-heuvelland.nl Docent Engelse taal
De heer D.F.J. Sweelssen d.sweelssen@lvo-heuvelland.nl O.O.P  
Mevrouw E.M.P.A. Tervooren e.tervooren@lvo-heuvelland.nl Docent Nederlandse taal
De heer P.F.H.W. Vaessens p.vaessens@lvo-heuvelland.nl Docent Muziek
De heer K. Vandeberg k.vandeberg@lvo-heuvelland.nl O.O.P  
Mevrouw H. Velthuis h.velthuis@lvo-heuvelland.nl Docent Biologie
Mevrouw I.I.M. Visschers i.visschers@lvo-heuvelland.nl Management Assistente  
Mevrouw C.M.E. Vliegen c.vliegen@lvo-heuvelland.nl O.O.P  
De heer J.H.H.A. Vreuls j.vreuls@lvo-heuvelland.nl Docent Economie
Mevrouw E.G.H. Waber e.waber@lvo-heuvelland.nl Docent Geschiedenis
Mevrouw M. Wang m.wang@lvo-heuvelland.nl Docent Kunstvakken I
Mevrouw D.J.W. Winands d.winands@lvo-heuvelland.nl Docent Engelse taal
De heer E.J. Ziellemans e.ziellemans@lvo-heuvelland.nl Docent Economie